
Настільний кронштейн для моніторів Hikvision DS-KABH8350-T
- Немає в наявності
- Код: 001444
962 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DS-KABH8350-T – зручний настільний кронштейн, призначений для встановлення моніторів від компанії Hikvision. Виготовлений із міцної нержавіючої сталі. Має приємний дизайн та підставку. Ця модель має сумісність із серіями DS-KH8350-WTE1 та DS-KH8350-TE1. Відеодомофони акуратно та просто монтуються на столі. Ними легко керувати, а головне - конструкцію будь-якої миті можна перемістити. Стінка корпусу не суцільна, а зі спеціальними отворами, що не допускає перегріву і дозволяє естетично розташувати проводку у разі її наявності. DS-KABH8350-T — найкраща альтернатива настінному кріпленню та незамінний аксесуар при використанні відповідних моніторів у кімнатах охорони, будинках та офісних приміщеннях.
| Тип пристрою | кронштейн |
|---|---|
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Робоча температура | -10 ° ~ 55 ° С |
| Вологість | 10 ~ 90% |
| Розміри | 95х83х99мм |
| Монтаж | Настільний |
| Кількість в ящику | 20 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 160 x 160 мм |
| Вага брутто | 0.309 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Спосіб установки | Настільний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 99 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 кг |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Тип пристрою | Комплектувальний для домофона |
| Колір корпусу | Сірий |
- Ціна: 962 ₴

