
Декоративна рамка розширення модулів Hikvision DS-KD-ACW1/S
- Немає в наявності
- Код: 001447
2 723 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DS-KD-ACW1 - односекційна декоративна рамка, що встановлюється зверху розширювальних домофонних модулів, для кращої захищеності та естетичної складової техніки. Призначена для врізних моделей. Має сумісність із квадратними терміналами фірми Hikvision. Має встановлювальну рамку та накладку для поверхні. Основним матеріалом є авіаційний алюміній високої міцності. KD-ACW1/S можна монтувати не лише всередині приміщень, а й перед входом до будинки. Гарантовано зберігає властивості за температури від -40 до +55°C. У комплект до аксесуару входять кріплення, дроти і не тільки. Відрізняється досить простою фіксацією. Поверхня оброблена приємним на вигляд сріблястим покриттям.
| Тип пристрою | Панель для монтажу |
|---|---|
| Робоча температура | -40 ° С - + 55 ° С |
| Вологість | 10-95% |
| Розміри | накладка 117х107х4 мм, рамка 117х107х32.7 мм |
| Монтаж | виразний |
| Кількість в ящику | 20 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 155 x 85 x 180 мм |
| Вага брутто | 0.55 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 кг |
| Висота | 4 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 117 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Комплектувальний для домофона |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина | 107 мм |
- Ціна: 2 723 ₴

