
Коробка для врізного монтажу Dahua VTM114
- Немає в наявності
- Код: 001449
888 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробка для врізного монтажу. Матеріал: ADC12; Розмір: спереду: 128,9 х 162,9 х 4,5 мм, ззаду: 123 х 157 х 35 мм, отвори в стіні:> 113 x 149 x 35 мм, <123 x 157 x 35 мм
| Тип пристрою | Коробка для монтажу | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Матеріал | ADC12 | ||||||||||||
| Розміри | спереду: 128,9 х 162,9 х 4,5 мм, ззаду: 123 х 157 х 35 мм, отвори в стіні:> 113 x 149 x 35 мм, | ||||||||||||
| Кількість в ящику | 10 шт | ||||||||||||
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 90 x 200 мм | ||||||||||||
| Вага брутто | 0.638 кг
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4.5 мм |
| Довжина | 128.9 мм |
| Ширина | 162.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 400 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Нове |
| Тип встановлення | Врізний |
| Тип пристрою | Комплектувальний для домофона |
| Колір корпусу | Сірий |
- Ціна: 888 ₴

