
Врізна коробка для монтажу VTO1210C-X Dahua VTOB103
- Немає в наявності
- Код: 001450
444 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
VTOB103 – фірмова врізна коробка, призначена для VTO1210C-X. Розмір та формат аксесуара спеціально підігнаний під вказану модель, для надійного та естетичного розміщення у стіні. За допомогою даного короба пристрій можна встановити не як накладне, а врізним способом, що збільшить міцність конструкції і покращить зовнішній вигляд терміналу. Передбачені кріплення як фіксації на точці монтажу, так врізання безпосередньо техніки. У комплекті є фурнітура. Установка дуже проста. Високоякісний пластик гарантує стійкість до потрапляння вологи, температурних перепадів, спроб зламати систему або випадкових впливів на VTOB103 та інтегроване обладнання.
| Тип пристрою | Коробка для монтажу |
|---|---|
| Матеріал | пластик |
| Розміри | 126 х 389 х 71 мм |
| Монтаж | виразний |
| Кількість в ящику | 10 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 195 x 110 x 490 мм |
| Вага брутто | 0.748 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 71 мм |
| Довжина | 126 мм |
| Ширина | 389 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 600 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Нове |
| Тип встановлення | Врізний |
| Тип пристрою | Комплектувальний для домофона |
| Колір корпусу | Сірий |
- Ціна: 444 ₴

