
Адаптер NeoLight NL-Z01
- Немає в наявності
- Код: 001452
365 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Живлення Ні (пасивний); Вхідний сигнал Відео / Аудіо / Земля / Дата від панелі Візит, Цифрал, Метаком; Напруга навантаження <12 В; Відключається напруга <1 В; Можливість приводу Струм витоку> 5 мА; Відкриття замку NO / NC; Габарити 50 х 25 х 12 мм
| Тип пристрою | адаптер відеодомофон |
|---|---|
| Порти (вхід) | Вхідний сигнал: Відео / Аудіо / Земля / Дата від панелі Візит, Цифрал, Метаком |
| Живлення | Напруга навантаження: <12 В; Відмикаєма напруга: <1 В |
| Керування замком | NO/NC |
| Розміри | 50 х 25 х 12 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 25 x 12 x 50 мм |
| Вага брутто | 0.495 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 кг |
| Висота | 12 мм |
| Довжина: | 50 мм |
| Тип пристрою | Модуль |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 365 ₴

