
Куток для накладного монтажу DS-KB2421-IM Hikvision DS-KAB21-B
- Немає в наявності
- Код: 001464
260 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DS-KAB21-B — зручний куточок, призначений для настінного накладного монтажу панелей. Розроблено під серію DS-KB2421-IM. Має повну сумісність з цією моделлю Hikvision. Аксесуар виконаний із ADC12, міцного алюмінію. Використовуючи цей кронштейн, можна розташувати термінал доступу під невеликим кутом в 30° від стіни, що переважно в цілому ряді випадків. Установка дуже проста, за рахунок передбачених пазів для кріплення на стіні і безпосередньо фіксації пристрою. Продумана форма уможливлює виведення дроту, а також захист тильної стінки від несанкціонованих дій. DS-KAB21-B є надійним елементом кріплення, завдяки якому користуватися охоронною технікою значно простіше та приємніше.
| Тип пристрою | Куточок для накладного монтажу |
|---|---|
| Кут нахилу | 30 ° |
| Матеріал | Алюміній (ADC12) |
| Кількість в ящику | 40 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 10 x 374 x 369 мм |
| Вага брутто | 0.209 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 200 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип встановлення | Накладний |
| Тип пристрою | Комплектувальний для домофона |
| Колір корпусу | Сірий |
- Ціна: 260 ₴

