
Бокс для захисту від дощу Dahua VTM07R
- Немає в наявності
- Код: 001470
851 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бокс для захисту від дощу VTM07R. Клас захисту: IP65 (потрібен силіконовий герметик); Розмір: 195.72 × 114.4 × 66.6 мм, Вага: 511 г
| Тип пристрою | Бокс |
|---|---|
| Клас захисту | IP65 (потрібен силіконовий герметик) |
| Розміри | 195.72 × 114.4 × 66.6 мм |
| Монтаж | накладна панель |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 115 x 67 x 196 мм |
| Вага брутто | 0.562 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 66.6 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 195.72 мм |
| Стан | Нове |
| Тип встановлення | Накладний |
| Тип пристрою | Комплектувальний для домофона |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина | 114.4 мм |
- Ціна: 851 ₴

