
Набір аксесуарів Dahua VTM07R
- Немає в наявності
- Код: 001471
703 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DHI-VTM57 – фірмові аксесуари Dahua, призначені для захисту DHI-VTO3312Q-P. Весь набір зроблений у синьому кольорі. Відрізняється простим монтажем та сумісністю з усіма модулями терміналу. Складається з основного кожуха для фронтальної частини з отворами для камери, вступного інтерфейсу, мікрофона та інших складових. Також в комплект входить дашок, що захищає від дощу та ковпачки для кнопок. Установка VTM57 поверх дверного комунікатора дозволить збільшити його безпеку від попадання вологи, ударів та інших несприятливих впливів. Також зовнішня кришка дозволяє покращити вигляд пристрою, зробивши його помітнішим та яскравішим. Оскільки обладнання частіше розміщують на вулиці, діапазон робочої температури аксесуарів не менший.
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
|---|---|
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 240 x 50 x 150 мм |
| Вага брутто | 0.374 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Нове |
| Тип встановлення | Накладний |
| Тип пристрою | Комплектувальний для домофона |
| Колір корпусу | Синій |
- Ціна: 703 ₴

