
Модуль з клавіатурою Hikvision DS-KD-KP
- Немає в наявності
- Код: 001472
3 663 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модуль з клавіатурою Hikvision. Вбудований процесор MCU. 12 кнопок. IP65. DC 12 В (живлення від іншого модуля, живлення від іншого модуля). 10 Вт. 98,2 х 100,2 х 33,7 мм
| Тип пристрою | модуль розширення |
|---|---|
| Метод роботи | Фізичні кнопки (12) |
| Інтерфейс користувача | З'єднання модулів (1 вх і 1 вих), DIP перемикач (8, 4 зарезервовано) |
| Робоча температура | -40 ° С - + 60 ° С |
| Вологість | 10-95% |
| Розміри | 98,2 х 100,2 х 33,7 мм |
| Монтаж | Накладний, виразний |
| Клас захисту | IP65 |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Живлення | DC 12 В |
| Кількість в ящику | 20 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 155 x 80 x 155 мм |
| Вага брутто | 0.462 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 400 кг |
| Висота | 33.7 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 98.2 мм |
| Інтерфейс | Дротовий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Стан | Нове |
| Тип встановлення | Накладний |
| Тип пристрою | Модуль |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина | 100.2 мм |
- Ціна: 3 663 ₴

