
Накладна панель для монтажу DS-KD8102-V Hikvision DS-KAB10-D
- Немає в наявності
- Код: 001475
3 386 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладна панель DS-KAB10-D для монтажу Hikvision DS-KD8102-V. Матеріал: нержавіюча сталь. Розмір: 490x171x105 мм
| Тип пристрою | Панель для монтажу |
|---|---|
| Матеріал | Нержавіюча сталь SUS304 |
| Робоча температура | -40 ° С - + 70 ° С |
| Вологість | 10-90% |
| Розміри | 489,6 х 171,88 х 105,41 мм |
| Монтаж | накладний |
| Кількість в ящику | 6 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 75 x 332 x 385 мм |
| Вага брутто | 1.771 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1500 кг |
| Висота | 105.41 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 489.6 мм |
| Стан | Нове |
| Тип встановлення | Накладний |
| Тип пристрою | Комплектувальний для домофона |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина | 171.88 мм |
- Ціна: 3 386 ₴

