
Накладна панель для монтажу DS-KV8X02-IM Hikvision DS-KAB02
- Немає в наявності
- Код: 001477
1 110 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладна панель для монтажу Hikvision DS-KV8X02-IM. Матеріал: нержавіюча сталь. Розмір: 193x106x80 мм
| Тип пристрою | Панель для монтажу |
|---|---|
| Матеріал | Нержавіюча сталь SUS201 |
| Робоча температура | -30 ° С - + 70 ° С |
| Вологість | 10-90% |
| Розміри | 193 х 106 х 80 мм |
| Монтаж | накладний |
| Кількість в ящику | 36 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 18 x 460 x 450 мм |
| Вага брутто | 1.397 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1200 кг |
| Висота | 80 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 196 мм |
| Стан | Нове |
| Тип встановлення | Накладний |
| Тип пристрою | Комплектувальний для домофона |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина | 106 мм |
- Ціна: 1 110 ₴

