
Накладна панель для монтажу DS-KD8002-VM Hikvision DS-KAB11-D
- Немає в наявності
- Код: 001478
3 256 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладна панель DS-KAB11-D для монтажу Hikvision DS-KD8002-VM. Матеріал: нержавіюча сталь. Розмір: 424x149x98 мм
| Тип пристрою | Панель для монтажу |
|---|---|
| Матеріал | Нержавіюча сталь SUS304 |
| Робоча температура | -40 ° С - + 70 ° С |
| Вологість | 10-90% |
| Розміри | 424 х 149 х 98 мм |
| Монтаж | накладний |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1500 кг |
| Висота | 98 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 424 мм |
| Стан | Нове |
| Тип встановлення | Накладний |
| Тип пристрою | Комплектувальний для домофона |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина | 149 мм |
- Ціна: 3 256 ₴

