
Розподільча коробка Hikvision DS-KABD9613-G
- Немає в наявності
- Код: 001481
1 321 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DS-KABD9613-G - фірмова розподільна коробка Hikvision, що виконує роль монтажної основи для багатоабонентського вуличного домофону. Сумісна із кількома моделями відповідних габаритів. Конструкція виготовлена з міцної обробленої сталі SECC, до характеристик якої відносяться антикорозійні, зносостійкі, протиударні та водостійкі якості. Призначається для накладної настінної установки, однак, можна врізати в підготовлене поглиблення, використовуючи той же метод кріплення. Рамка повністю облягає задню та бічні частини терміналу. У DS-KABD9613-G є виріз, придатний для підведення кабелів до інтерфейсів домофонної системи. З розподільчою коробкою простіше закріпити панель, а рівень безпеки техніки підвищується.
| Тип пристрою | Розподільча коробка |
|---|---|
| Розміри | 404 × 170 × 40 мм |
| Робоча температура | -40 ° C to + 60 ° C |
| Кількість в ящику | 8 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 250 x 110 x 385 мм |
| Вага брутто | 1.474 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 1400 г |
| Висота | 40 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 404 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип встановлення | Накладний |
| Тип пристрою | Комплектувальний для домофона |
| Колір корпусу | Сірий |
- Ціна: 1 321 ₴

