
Набір аксесуарів Dahua DHI-VTM58
- Немає в наявності
- Код: 001484
703 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DHI-VTM58 – це спеціалізований набір аксесуарів від фірми Dahua. Призначається для дверного комунікатора. Зокрема ідеально сумісний з моделлю VTO3312Q-P. В комплект входить захисна панель, що покриває основну частину корпусу, з вирізами для камери, сканера, мікрофона та інших елементів керування. Також є дашок для захисту від дощу. Крім цього, є ковпачки для кнопок на зовнішню домофонну систему. Монтаж цього набору дозволить поліпшити характеристики терміналу виклику, підвищивши його надійність і стійкість. Робоча температура матеріалу варіюється від -40 до +60°C. Також DHI-VTM58 є гарним естетичним рішенням. Пристрій стає червоним і добре помітним. Всі важливі деталі залишаються зовні, а корпусна частина закривається.
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
|---|---|
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 55 x 245 мм |
| Вага брутто | 0.385 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Нове |
| Тип встановлення | Накладний |
| Тип пристрою | Комплектувальний для домофона |
| Колір корпусу | Коричневий |
- Ціна: 703 ₴

