
Комплект резервного живлення LogicPower ДБЖ + мультигелева батарея (UPS 800 + АКБ MG 1280W)
- Немає в наявності
- Код: 20340
13 053 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Комплект ДБЖ+АКБ безперебійного живлення для електрообладнання та аварійного освітлення із зовнішньою батареєю
Комплект резервного живлення LogicPower ИБП 800 + мультигелевая батарея 1280W розроблено та введено в експлуатацію для забезпечення безперебійного живлення електричних газових котлів, систем відеоспостереження, комп'ютерної техніки та інших пристроїв, що працюють у режимі 24/7/365. Комплект може бути використаний як джерело безперебійного живлення для бомбосховища.
Джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою потужністю 800/560 VA/W виконує 2 основні функції: стабілізація напруги (на вході - 140-275, на виході - 220±10%V) та перетворення постійного струму від акумулятора на джерело змінної напруги 220V. UPS системи безперебійного живлення керується мікропроцесором. Акумулятор забезпечує подачу електроенергії в режимі резервного живлення.
Система безперебійного живлення для квартири - комплект ДБЖ+АКБ обладнана акумуляторною батареєю типу LiFePO4.
Акумуляторні батареї LogicPower LiFePO4 мають ряд переваг для експлуатації: низький саморозряд, швидка зарядка, великий ресурс циклів, компактні розміри.
Схема підключення комплекту резервного живлення ДБЖ + АКБ
Мережа електроживлення 220V – джерело безперебійного живлення із зовнішнім акумулятором – споживач живлення.
- Система підключення ДБЖ до мережі – стандартна євровилка
- Тип підключення акумулятора – клеми
- Тип підключення споживача живлення – стандартна євророзетка
Комплект резервного живлення встановлюється та підключається стаціонарно. Усі функції: від стабілізації напруги до заряджання акумулятора виконуються автоматично.
УВАГА! Якщо у вашій схемі підключення є обладнання з високими пусковими струмами, коефіцієнт запасу силового навантаження збільшиться. Перед тим, як купити безперебійник, обов'язково проконсультуйтеся зі спеціалістами.
Комплект ДБЖ+АКБ має наступні характеристики:
- Тип ДБЖ - лінійно-інтерактивний з правильною синусоїдою;
- Тип АКБ - мультигелевий AGM;
- Потужність ДБЖ - 800/560 VA/W;
- Ємність АКБ - 100 Ah;
- Діапазон вхідної напруги - 140-275 V;
- Вихідна напруга - 220±10% V;
До комплекту входять:
ДБЖ з правильною синусоїдою 12V LPY-PSW-800VA+(560Вт)5A/15A
Акумулятор мультигелевий LPM-MG 12V - 100 Ah
Характеристики Комплект резервного живлення LogicPower ДБЖ + мультигелева батарея (UPS 800 + АКБ MG 1280W)
Тип
комплекти резервного живлення
Тип ДБЖ
лінійно-інтерактивний з правильною синусоїдою
Тип АКБ
мультигелевий AGM
Форма вихідної напруги
правильна синусоїда
Потужність, VA/W
800/560
Ємність, Ah
100
Ємність, mAh
100000
Діапазон вхідної напруги, V
140-275
Вихідна напруга, V
220±10%
Номінальна напруга АКБ, V
12
Час перемикання, мс
4-6
Зарядна напруга (буферний режим), V
13.5-13.8
Зарядна напруга (циклічний режим), V
14.7-15.0
Максимальний струм заряду ДБЖ, A
5/15
Максимальний струм заряду АКБ, A
20
Ресурс АКБ, циклів
800
Кількість виходів
2
Тип індикації
LCD
Тип під'єднання до мережі
євровилка
Тип під'єднання навантаження до ДБЖ
євророзетка
Тип під'єднання батареї до ДБЖ
клеми
Функція стабілізації напруги AVR
є
Габарити ДБЖ ДхШхВ, мм
240х145х180
Вага ДБЖ нетто, кг
4.5
Габарити АКБ ДхШхВ, мм
330х171х220
Вага АКБ нетто, кг
29.5
Гарантія, міс
24
Вага, кг
34
Об'єм, м.куб
18.679
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Звукова/Світлова/Вібро |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вхідних розеток | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.65 кг |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 220 Вт |
| Допустима пікова потужність | 800 Вт |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Максимальна потужність | 560 Вт |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Струм заряду | 15 А |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Час перемикання | 5 мс |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 13 053 ₴



