
Роботизована камера SpeedDome DS-2DF8C260I5XS-AELW(T5) 2МП лазерним підсвічуванням
- Немає в наявності
- Код: 001567
Ціну уточнюйте
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DS-2DF8C260I5XS-AELW – це оптична камера, призначена для моніторингу та аналітики поведінки на великих територіях. Нерідко такі використовують на дорогах для спостереження за транспортом. Об'єктив має 60-кратний оптичний зум. Додатковим є цифровий на 16x. Також є зміна фокусу, що досягає 360мм, з мінімальним значенням 6мм. Відеокамера оснащена лазерним підсвічуванням, робота якого робить нічну видимість в радіусі 500 метрів, що дозволяє продовжувати зйомку в складних умовах. 2DF8C260I5XS-AELW має аналітичні властивості. Функціонал стежить за перетинанням ліній, залишенням предметів, обличчями та номерами, аудіо винятками та підозрілими діями в кадрі.
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
|---|---|
| Мін. чутливість | Колір: 0,002 лк (F1.5, AGC вкл.), Ч/Б: 0,0002 лк (F1.5, AGC вкл.) |
| Швидкість затвора | 1/1 - 1/30,000 с |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 140 дБ |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Оптичне збільшення | 60x |
| Цифрове збільшення | 16x |
| Основні функції обробки | 24 програмованих полігональних маски конфіденційності, колір маски або мозаїка, яку можна налаштувати |
| Фокусна відстань | 6 - 360 мм |
| Кути огляду | Г: 60° - 2° ; В: 35,8° - 1,2° ; Д: 67° - 2,4° |
| Апертура | F1.5 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. Потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| ROI | 8 фіксованих регіонів для кожного потоку |
| Програмне забезпечення | HikCentral, iVMS-4200, Hik-Connect |
| Кількість одночасних підключень | 20 |
| Підтримка браузерів | IE11, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Safari 11+ |
| Сумісність | ISUP, ISAPI, Hikvision SDK, ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/ CIFS), ANR, microSD 256 Гб |
| Інтерфейси тривоги | 7 вх/2 вих |
| Аудіо інтерфейси | 1 вх/ 1 вих |
| Тип підсвічування | лазер |
| Дальність підсвічування | 500 м |
| Склоочисник | Підтримує |
| Виявлення об'єкта | 4600 м |
| Спостереження за об'єктом | 1825 м |
| Розпізнавання об'єкту | 920 м |
| Ідентифікація об'єкта | 460 м |
| Швидкість ручного керування | Панорамування: 0,1°/с–210°/с; Нахил: 0,1°/с–150°/с |
| Швидкість по передустановках | Панорамування: 280°/с; Нахил: 250°/с |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Режими роботи PTZ | 8 патрулів, до 32 пресетів для кожного патруля |
| Пам'ять при відключенні живлення | Підтримує |
| Функція оптичної стабілізації зображення (OIS) | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| RS-485 | Half duplex, HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Вхід і вихід з регіону | Підтримує |
| Залишені / зниклі предмети | Підтримує |
| Виявлення аудіо винятків | Підтримує |
| Розпізнавання облич | Підтримує |
| Розпізнавання номерних знаків | Підтримує |
| Живлення | 24 В AC |
| PoE | 802.3 bt |
| Потужність споживання | 62 Вт |
| Робоча температура | -40°C - 70°C |
| Ступінь захисту | IP67, 6000В |
| Розміри | Ø 267 × 430 мм |
| Вага | 9.6 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 330 x 580 x 340 мм |
| Вага брутто | 14.542 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 500 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Фізичний розмір матриці | 1/1.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | Так |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Інтерфейси | |
| RS-232 | Так |
| RS-485 | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 9.6 г |
| Висота | 430 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 267 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Тип об'єктива | Моторизований |
- Ціна: Ціну уточнюйте

