
Роботизована камера Hikvision DS-2SE7C432MW-AEB(14F1)(P3) 4 МП, 32 × ИК Speed Dome
- Немає в наявності
- Код: 001568
Ціну уточнюйте
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зйомка великої площі із збереженням високої деталізації. Високоякісне зображення з роздільною здатністю 4 МП. Відмінні характеристики при слабкому освітленні завдяки технології DarkFighter. Захищає велику зону з 32-кратним оптичним зумом та 16-кратним цифровим збільшенням. Підтримує WDR, HLC, BLC, 3D DNR, Defog, зональну експозицію та фокус, швидкий фокус. Розширений нічний огляд з ІЧ-дальністю до 200 м. Для живлення використовує 24 В змінного струму та Hi-PoE. Активний стробоскоп та звукова сигналізація для відлякування зловмисників
| Матриця | 1/1.8" |
|---|---|
| Мін. чутливість | [Bullet канал]: 0,0005 лк (F1.0, AGC ON), 0 лк з підсвічуванням; [Канал PTZ]: Колір: 0,005 лк (F1.5, AGC ВКЛ), Ч/Б: 0,001 лк (F1.5, AGC ВКЛ), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1 - 1/30,000 с |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Електронна стабілізація зображення (EIS) | Підтримує |
| Оптичне збільшення | 32х |
| Цифрове збільшення | 16x |
| Основні функції обробки | полігональна область, мозаїчна маска, колір маски, що настроюється, [Bullet канал] 8 масок, [PTZ канал] 24 маски лк з ІЧ |
| Фокусна відстань | [Bullet канал]: 4 мм; [Канал PTZ]: від 5,9 до 188,8 мм, 32 × оптичний |
| Кути огляду | [Bullet канал]: Г: 88,7°, В: 44,7°; [PTZ-канал]: Г: 60,2° - 2,3° |
| Апертура | [Bullet канал]: F1.0; [PTZ канал]: F1.5 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | [Bullet/PTZ канал]: 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | [Bullet/PTZ канал]: 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. Потік) | [Bullet/PTZ канал]: 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480, 352 × 28825 к/с |
| Відео компресія | H.265, H.264, MJPEG |
| ROI | Основний потік, підпотік і третій потік відповідно підтримують вісім фіксованих областей |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Кількість одночасних підключень | 20 |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 57+, Firefox 52+, Safari 12+ |
| Сумісність | API, ONVIF (Profile S, Profile G), ISAPI, Hikvision SDK, платформи сторонніх розробниківв, ISUP |
| Мережеві інтерфейси | RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/ CIFS), ANR, Micro SD 256 Гб |
| Інтерфейси тривоги | 2вх/1 вих |
| Аудіо інтерфейси | 2вх/1 вих |
| Тип підсвічування | Bullet канал] видиме світло, [PTZ канал] ІЧ |
| Дальність підсвічування | [Bullet канал] 30 м, [PTZ канал] 200 м |
| Виявлення об'єкта | 3060 м |
| Спостереження за об'єктом | 1214 м |
| Розпізнавання об'єкту | 612 м |
| Ідентифікація об'єкта | 306 м |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1° - 120°/с; нахил: 0.1° - 150°/с |
| Швидкість по передустановках | поворот: 240°/с; нахил: 200°/с |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Режими роботи PTZ | 8 патрулів, до 32 пресетів для кожного патруля |
| Пам'ять при відключенні живлення | Підтримка |
| Defog | Підтримка |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Виявлення аудіо винятків | Підтримує |
| Виявлення облич | PTZ канал |
| Живлення | 24 В AC |
| PoE | Hi-PoE |
| Потужність споживання | 42 Вт |
| Робоча температура | -30°C - 65°C |
| Ступінь захисту | IP66, IK10, TVS 6000В |
| Розміри | Ø 220 × 382 мм |
| Вага | 6 кг |
| Матеріал | алюміній |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 315 x 540 x 310 мм |
| Вага брутто | 11.308 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 200 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 200 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Фізичний розмір матриці | 1/1.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | Так |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Інтерфейси | |
| RS-232 | Так |
| RS-485 | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 6 г |
| Висота | 382 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 220 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Оптичне збільшення | 32 х |
| Тип об'єктива | Моторизований |
- Ціна: Ціну уточнюйте

