
Роботизована камера Hikvision DS-2DE4225IW-DE (T5) with brackets 2 МП 25х IP Speed Dome
- Немає в наявності
- Код: 001570
24 772 ₴
- +380 (50) 249-08-74
DS-2DE4225IW-DE з номером T5 - це відеокамера з варіофокальним об'єктивом, здатним фокусуватися навіть на рекордно далеких об'єктах. Підходить для вуличного використання в паркових зонах, на парковках, на територіях, що охороняються, в аеропортах і на інших багатолюдних локаціях. Виявлення за допомогою такої камери здійснюється за 2400 метрів, що досягається 25-кратним збільшенням. При цьому датчики сканують обличчя людей, розпізнають типи об'єктів, що зустрічаються, можуть захищати територію від проникнення і контролювати перетин ліній. За допомогою розумного алгоритму співробітникам охорони простіше виявити втрачені або спеціально залишені речі. Запис виконується зі звуком, а програма має до 300 передустановок. DS-2DE4225IW-DE моніторить місцевість навіть крізь туман, справно працюючи в тому числі за поганої погоди, охоплюючи великі області спостереження.
| Матриця | 1/2.8" |
|---|---|
| Мін. чутливість | Колір: 0,005 лк (F1,6, AGC ON); Ч / Б: 0,001 лк (F1.6, AGC ON), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1 - 1/30,000 с |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Оптичне збільшення | 25х |
| Цифрове збільшення | 16х |
| Основні функції обробки | 24 зони маскування |
| Фокусна відстань | 4.8 - 120 мм |
| Кути огляду | Г: 57.6° - 2.5°, В: 34.4° - 1.4°, Д: 64.5° - 2.9° |
| Апертура | F1.6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 704 × 576 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. Потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| ROI | 8 зон для кожного потоку |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, HikCentral Pro, Hik-Connect |
| Кількість одночасних підключень | 20 |
| Користувачі / рівні | 32/3 |
| Підтримка браузерів | Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Safari 11+, IE11 |
| Сумісність | ONVIF (Version 19.12, Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD до 256 Гб |
| Інтерфейси тривоги | 1 вх/ 1 вих |
| Аудіо інтерфейси | 1 вх/ 1 вих |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 100 м |
| Швидкість ручного керування | поворот 0.1° - 80°/с; нахил 0.1° - 80°/с |
| Швидкість по передустановках | поворот 80°/с; нахил 80°/с |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Установки швидкості PTZ | Попереднє налаштування, сканування шаблонів, патрульне сканування, автоматичне сканування, сканування нахилу, випадкове сканування, сканування кадру, панорамне сканування, перезавантаження купола, регулювання купола, додатковий вихід |
| Виявлення об'єкта | 2400 м |
| Спостереження за об'єктом | 952 м |
| Розпізнавання об'єкту | 480 м |
| Ідентифікація об'єкта | 240 м |
| Пам'ять при відключенні живлення | Підтримує |
| Defog | цифровий |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Залишені / зниклі предмети | Підтримує |
| Виявлення аудіо винятків | Підтримує |
| Розпізнавання облич | Підтримує |
| Цільові типи | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3at |
| Потужність споживання | 18 Вт |
| Робоча температура | -30 °C - 65 °C |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Розміри | Ø 164.5 × 290 мм |
| Вага | 2 кг |
| Матеріал | алюміній |
| Кількість в ящику | 4 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 220 x 220 x 500 мм |
| Вага брутто | 4.752 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 100 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 100 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | Так |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Інтерфейси | |
| RS-232 | Так |
| RS-485 | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 2 г |
| Висота | 290 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 165 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Оптичне збільшення | 25 х |
| Тип об'єктива | Моторизований |
- Ціна: 24 772 ₴

