
Роботизована камера Hikvision DS-2DF8442IXS-AEL(T5) 4 МП 42х ИК DarkFighter
- Немає в наявності
- Код: 001571
Ціну уточнюйте
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Використовується 1/1,8-дюймовий CMOS-чіп із прогресивною розгорткою. Об'єктив із 42-кратним оптичним зумом, камера пропонує більше деталей на великій території. Ця серія камер може широко використовуватися для таких місцевостей, як річки, ліси, дороги, залізниці, аеропорти, порти, площі, парки, мальовничі місця, вокзали та великі майданчики.
| Матриця | 1/1.8" |
|---|---|
| Мін. чутливість | Колір: 0,001 лк (F1.2, AGC вкл.), Ч/Б: 0,0005 лк (F1.2, AGC вкл.), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/1 - 1/30 000 с |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 140 дБ |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Електронна стабілізація зображення (EIS) | Підтримує |
| Оптичне збільшення | 42х |
| Цифрове збільшення | 16х |
| Основні функції обробки | 24 програмованих полігональних маски конфіденційності, колір маски або мозаїка, що налаштовуються |
| Фокусна відстань | 6 - 252 мм |
| Кути огляду | Г: 56° - 1.7°, В: 33.7° - 0.9°, Д: 63.4° - 1.9° |
| Апертура | F1.2 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. Потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| ROI | 8 зон для кожного потоку |
| Програмне забезпечення | HikCentral, iVMS-4200, Hik-Connect |
| Підтримка браузерів | IE11, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Safari 11+ |
| Сумісність | ISUP, ISAPI, Hikvision SDK, ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | FTP; Micro SD 256 Гб; NAS |
| Інтерфейси тривоги | 7 вх/2 вих |
| Аудіо інтерфейси | 1вх/1 вих |
| RS-485 | HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D, self-adaptive |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 400 м |
| Виявлення об'єкта | 3475 м |
| Спостереження за об'єктом | 1379 м |
| Розпізнавання об'єкту | 695 м |
| Ідентифікація об'єкта | 347 м |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1° - 210°/с; нахил: 0.1° - 150°/с |
| Швидкість по передустановках | поворот: 280°/с; нахил: 250°/с |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Режими роботи PTZ | Попереднє налаштування, сканування шаблонів, сканування патрулів, автоматичне сканування, сканування під нахилом, випадкове сканування, кадрове сканування, панорамне сканування |
| Пам'ять при відключенні живлення | Підтримує |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Вхід і вихід з регіону | Підтримує |
| Залишені / зниклі предмети | Підтримуєп |
| Виявлення аудіо винятків | Підтримує |
| Виявлення облич | Підтримує |
| Розпізнавання номерних знаків | Підтримує |
| Цільові типи | Підтримує |
| Smart Tracking | Підтримує |
| Живлення | 24В AC |
| PoE | Hi-PoE |
| Потужність споживання | 60Вт AC/50Вт Hi-PoE |
| Робоча температура | -40°C - 70°C |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 |
| Розміри | ⌀ 266.6 × 410 мм |
| Вага | 8 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 335 x 585 x 330 мм |
| Вага брутто | 12.32 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 400 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | Так |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Інтерфейси | |
| RS-232 | Так |
| RS-485 | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 8 г |
| Висота | 410 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 266 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Оптичне збільшення | 42 х |
| Тип об'єктива | Моторизований |
- Ціна: Ціну уточнюйте

