
Роботизована камера Hikvision DS-2DE2A404IW-DE3(C0)(S6)(C) 4 МП 4х зум DarkFighter IK10 с мікрофоном
- Немає в наявності
- Код: 001572
8 510 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Hikvision DS-2DE2A404IW-DE3(S6) – це високоякісна PTZ-камера з широким набором додаткових функцій та можливостей. Однією з видатних особливостей цієї камери є її вражаюча роздільна здатність, яка забезпечує 4-мегапіксельний відеозапис високої чіткості, забезпечуючи кристально чисті та деталізовані кадри. На додаток до високої роздільної здатності DS-2DE2A404IW-DE3(S6) оснащена рядом інтелектуальних та базових функцій обробки подій, що робить її універсальним та корисним інструментом для широкого спектру програм відеоспостереження. Камера оснащена розширеною відеоаналітикою, що дозволяє їй виявляти та відстежувати людей та транспортні засоби, а також інші об'єкти інтересу. Його також можна запрограмувати на запуск попереджень або виконання певних дій на основі певних подій, таких як виявлення руху, зламування або виявлення вторгнення. Інші функції DS-2DE2A404IW-DE3(S6) включають потужний оптичний зум, що дозволяє переглядати віддалені об'єкти крупним планом, а також ряд передових технологій стабілізації зображення, які допомагають забезпечити плавну та стабільну зйомку навіть у складних умовах. Загалом, ця камера є відмінним вибором для тих, хто шукає високоякісну PTZ-камеру, що пропонує низку розширених функцій та можливостей для додатків спостереження та безпеки.
| Матриця | 1/2.8" |
|---|---|
| Мін. чутливість | Колір: 0,005 лк (F1.5, AGC вкл.), Ч/Б: 0,001 лк (F1.5, AGC вкл.), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/1 - 1/30 000 с |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Оптичне збільшення | 4x |
| Цифрове збільшення | 16x |
| Основні функції обробки | 24 програмованих полігональних маски конфіденційності, колір маски або мозаїка, що налаштовуються |
| Фокусна відстань | 2.8 –12 мм |
| Кути огляду | Г: 96.7° - 31.6°, В: 51.1° - 17.7°, Д: 115.1° - 36.3° |
| Апертура | F1.5 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. Потік) | 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| ROI | 8 зон для кожного потоку |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, HikCentral Pro, Hik-Connect |
| Підтримка браузерів | IE 10-11, Chrome 57+, Firefox 52+, Safari 11+ |
| Сумісність | ONVIF (Version 18.12, Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | ANR; Micro SD 256 Гб; NAS |
| Аудіо інтерфейси | 1вх/1 вих; вбудований мікрофон |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Виявлення об'єкта | 180 м |
| Спостереження за об'єктом | 71 м |
| Розпізнавання об'єкту | 36 м |
| Ідентифікація об'єкта | 18 м |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1° - 100°/с; нахил: 0.1° - 100°/с |
| Швидкість по передустановках | поворот: 100°/с; нахил: 100°/с |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Вхід і вихід з регіону | Підтримує |
| Залишені / зниклі предмети | Підтримує |
| Виявлення аудіо винятків | Підтримує |
| Виявлення облич | Підтримує |
| Живлення | 12 В DC |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 9.2 Вт |
| Робоча температура | -20 °C - 60 °C |
| Ступінь захисту | IP66, IK10 |
| Розміри | Ø 131 ×102 мм |
| Вага | 530 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 170 x 160 мм |
| Вага брутто | 1.078 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 20 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | Так |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Інтерфейси | |
| RS-232 | Так |
| RS-485 | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 8 г |
| Висота | 410 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 266 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Оптичне збільшення | 4 х |
| Тип об'єктива | Моторизований |
- Ціна: 8 510 ₴

