
Автономне ДБЖ Full Energy BBGP-220/10Prime External 1000 ВА / 800 Вт
- Немає в наявності
- Код: 001574
7 182 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Опис товару Автономне ДБЖ Full Energy BBGP-220/10Prime External 1000 ВА / 800 Вт
Джерело безперебійного живлення BBGP-220/20 Prime External, online, потужністю 1000VA/800W, з РК-дисплеєм. Форма вихідної напруги: чиста синусоїда. Потрібні 3 зовнішні акумуляторні батареї по 12 В
Бренд: Full Energy
Де застосовується ДБЖ
BBGP-220/20 Prime External призначений для захисту від основних неполадок з електроживленням: перевантаження, понижень, підвищень та повного зникнення напруги в електромережі та застосовується як джерело безперебійного живлення для обладнання:
-
ПК / факс / модем
-
Невеликі сервери / локальна мережа
-
Торговое оборудование (счетчик банкнот)
-
Пристрої контролю доступу та відвідуваності
-
Невеликі термінали
-
Устаткування SOHO (для малого бізнесу)
Функціональні особливості
-
Широкий діапазон вхідної напруги
-
Автоматичне регулювання підвищення та зниження змінного струму, стабілізація вихідної напруги
-
Функція автоматичного перезапуску ДБЖ та відновлення живлення
-
Форма вихідної напруги – чиста синусоїда
-
Автоматична зарядка у вимкненому стані
-
Функція холодного старту
-
Мікропроцесорне керування для забезпечення надійної роботи
-
РК-дисплей, звукове сповіщення стану ДБЖ та акумулятора
-
Сумісність із генераторами
-
Простий, компактний, універсальний дизайн пристрою
Технічні характеристики BBGP-220/20 Prime External
Тип ДБЖ: online
Потужність: 1000 ВА / 800 Вт
Вхідні параметри
-
Номінальна напруга: AC 110-300 В
-
Мінімальна вхідна напруга 110 В
-
Частота струму: 40-70 Гц
Вихідні параметри
-
Вихідна напруга: AC 220 В ±1%
-
Форма напруги: чиста синусоїда
-
Діапазон частот (діапазон калібрування синхронізації): 47-53 Гц або 57-63 Гц
-
Діапазон частот (батарейний режим): 50 Гц ±0.25 Гц
-
Час перемикання на акумулятор: 4 мс
Потрібні 3 зовнішні акумуляторні батареї по 12 В
-
Струм зарядки: 6 А
-
Напруга зарядки: DC 41 В ± 1%
РК-дисплей: стан роботи ДБЖ та акумулятора
Звукова сигналізація
-
Робота від акумулятора: звуковий сигнал кожні 4 секунди
-
Низький заряд акумулятора: звуковий сигнал кожну секунду
-
Перевантаження: звуковий сигнал кожну секунду
-
Несправність: безперервний звуковий сигнал
Захист: від перенавантаження, глибокого розрядження, перезарядження
Умови роботи: температура 0...+40°С, вологість 0-90%
Акустичний шум: до 50 дБ (на відстані 1 метр)
Розміри: 352 x 145 x 213 мм
Вага: 10.9 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Звукова/Світлова/Вібро |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вхідних розеток | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Наявність холодного старту | Так |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.9 кг |
| Висота | 213 мм |
| Довжина | 352 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 220 Вт |
| Допустима пікова потужність | 1000 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 300 В |
| Максимальна потужність | 800 Вт |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Струм заряду | 6 А |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Час перемикання | 4 мс |
- Ціна: 7 182 ₴




