
Акумулятор 12В 2.2 Аг для ДБЖ Full Energy FEP-122
- Немає в наявності
- Код: 001651
483 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару Акумулятор 12В 2.2 Аг для ДБЖ Full Energy FEP-122
Акумуляторна батарея FEP-122 ємністю 2.2 Ah/20Hr і робочою напругою 12V
Компанія-виробник: Full Energy
AGM АКУМУЛЯТОР
Свинцево-кислотний Акумулятор FEP-122 виконаний в герметичному корпусі за технологією AGM (Absorbent Glass Mat). Дана технологія передбаячає використання не рідкого, а абсорбованого електроліту. Безпечний для використання в житлових приміщеннях, так як AGM акумулятор практично не виділяє шкідливих або небезпечних газів і не вимагає обслуговування протягом всього терміну служби.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ АКУМУЛЯТОРА FEP-122
ємність - 2.2 Аг
напруга - 12 В
габаритні розміри – 178х60х34мм
вага – 0.92 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Ємність акумулятору | 2.2 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.92 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 178 мм |
| Ширина | 34 мм |
- Ціна: 483 ₴

