
Акумулятор 12В 26 Аг для ДБЖ Full Energy FEP-1226
- Немає в наявності
- Код: 001663
2 352 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару Акумулятор 12В 26 Аг для ДБЖ Full Energy FEP-1226
Акумуляторна батарея FEP-1226 ємністю 26Ah/20Hr і робочою напругою 12V
Компанія-виробник: Full Energy
AGM АКУМУЛЯТОР
Свинцево-кислотний Акумулятор FEP-1226 виконаний в герметичному корпусі за технологією AGM (Absorbent Glass Mat). Дана технологія передбаячає використання не рідкого, а абсорбованого електроліту. Безпечний для використання в житлових приміщеннях, так як AGM акумулятор практично не виділяє шкідливих або небезпечних газів і не вимагає обслуговування протягом всього терміну служби.
Технічні характеристики акумулятори FEP-1226
ємність - 26 Aг
напруга - 12 В
габаритні розміри - 164х124х173мм
вага - 7,9 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Ємність акумулятору | 26 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.9 кг |
| Висота | 124 мм |
| Довжина | 164 мм |
| Ширина | 73 мм |
- Ціна: 2 352 ₴

