
Акумулятор 12В 45 Аг для ДБЖ Full Energy FEP-1245
- Немає в наявності
- Код: 001671
4 200 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару Акумулятор 12В 45 Аг для ДБЖ Full Energy FEP-1245
Акумуляторна батарея FEP-1245 ємністю 45Ah/10Hr і робочою напругою 12V
Компанія-виробник: Full Energy
AGM АКУМУЛЯТОР
Свинцево-кислотний Акумулятор FEP-1245 виконаний в герметичному корпусі за технологією AGM (Absorbent Glass Mat). Дана технологія передбаячає використання не рідкого, а абсорбованого електроліту. Безпечний для використання в житлових приміщеннях, так як AGM акумулятор практично не виділяє шкідливих або небезпечних газів і не вимагає обслуговування протягом всього терміну служби.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ АКУМУЛЯТОРА FEP-1245
ємність - 45 Аг
напруга - 12
габаритні розміри – 196х170х164мм
вага – 14 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Ємність акумулятору | 45 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 196 мм |
| Ширина | 164 мм |
- Ціна: 4 200 ₴

