
Аккумуляторная батарея MERLION AGM GP628F1 6 V 2,8Ah ( 67 x 35 x 100 (105) ) Q20
- Немає в наявності
- Код: 001679
281 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP628F1 – правильна батарея для пристроїв з невеликим споживанням енергії. Міцний корпус, довгий термін служби, широкий спектр застосування - це акб MERLION!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 2.8 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 6 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 0.84 А |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.575 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 67 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 281 ₴

