
Аккумуляторная батарея MERLION HR1225W 12V 7Ah ( 151 х 65 х 94 (100) ) Q10/420
- Немає в наявності
- Код: 001680
760 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятори серії HR (High Rate) розроблені з використанням технології з низьким внутрішнім опором, з використанням пластин з високими експлуатаційними характеристиками та електроліту для забезпечення додаткової вихідної потужності для ДБЖ та системи резервного живлення.
Застосування
• Системи аварійного живлення
• Комунікаційне обладнання
• Системи телекомунікацій
• Джерела безперебійного живлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 2.1 А |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 760 ₴

