
Аккумуляторная батарея MERLION AGM GP1208СС 12 V 0.8Ah ( 95 х 23 х 60 ) Q40
- Немає в наявності
- Код: 001681
381 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP1208СС – правильна батарея для пристроїв з невеликим споживанням енергії. Міцний корпус, довгий термін служби, широкий спектр застосування - це акбі MERLION!
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• у сонячних та вітрових установках;
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• в електростанціях;
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 0.8 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 0.24 А |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.32 кг |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 381 ₴

