
Джерело безперебійного живлення для роутера USB 5В 2A VIA Energy Mini UPS
- Немає в наявності
- Код: 001697
1 432 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Універсальне джерело живлення з вбудованим літієвим аккумулятором на 10400мА•г. Чудове рішення при необхідності забезпечити живленням при відсутності світла або в польових умовах абсолютно різні пристрої. За рахунок набору виходів під різний вольтаж та з різними інтерфейсами, користувачу полегшується процес використання: більше не треба шукати спеціальні перехідники, специфічні блоки живлення, вигадувати підключення інверторів, трансформаторів, тощо. Достатньо обрати один із необхідних інтерфейсів: USB 5V/2A, DC 5V/2A, DC 9V/1A, DC 12V/1A, POE 15V/0.6A, POE 24V/0.6A, - максимиальна вихідна потіжність - 18Вт. Цього вистачить для підключення телефонів, планшетів, зарядки радіостанцій, живлення камер відеонагляду, пристроїв з Passive PoE (15 або 24В). Ідеальний варіант, якщо вам необхідно вдома забезпечити резервне живлення роутера, LED-підсвітки, камери 5 або 12В, для кемпігну, в якості портативної зарядної точки в автомобіль. Заряджання пристрою також виконано з урахуванням того, що може статись так, що заряджати доведеться не там, де вам комфортно, а там і так, як доведеться. Відповідно, ви можете використовувать вхідну напругу 85-265В (AC) 50-60 Гц. З вагою всього 390г і розмірами 160х105х33мм, цей девайс стане в пригоді всім, хто постійно потребує наявності резервного живлення як для роботи, так і просто для використання дома.
| Вхідна напруга | 85-265 В |
|---|---|
| Вихідна напруга | USB 5В 2A; DC 5В 2А; 9/12В 1А; 15/24В PoE 0.6A |
| Потужність | 18Вт |
| Батарея | літієва |
| Ємність | 10400 мА•г |
| Захист | від перезарядки та перерозрядки, короткого замикання |
| Робоча температура | -10℃ - 40℃ |
| Розміри | 160x105x33 мм |
| Вага | 390 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 37 x 180 мм |
| Вага брутто | 0.55 кг |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VIA Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Звукова/Світлова/Вібро |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.39 кг |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 85 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 1 432 ₴


