
Аккумулятор Ultracell UCG120-12, 12В 120Ач гелевий тяговий для інвертора безперебійника ИБП ДБЖ. АКБ GEL 120Ah
- Немає в наявності
- Код: 001781
15 200 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• у сонячних та вітрових установках;
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• в електростанціях;
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики: • тип клем - F10 • тип батареї – GEL (гелевий) • напруга – 12 V • внутрішній опір – 4.4 мОм • ємність – 120 Ah • максимальний струм розряду – 960А (5сек.) • напруга заряду в циклічному режимі – 13,8 В ~ 14.1 В при 25 °С • напруга заряду в буферному режимі – 13,5 В ~ 13,8 В при 25 °С • робоча температура, ° С: 10 ... +50 • розміри (ДхШхВ) – 409х176х225 мм • вага – 37 кг (допуск ± 5,0%)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ultracell |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 120 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напрацювання | 1200 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 25 А |
| Тип акумулятора | GEL |
| Тип струмовивіду | Бічні/верхні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 37 кг |
| Висота | 225 мм |
| Довжина | 409 мм |
| Ширина | 176 мм |
- Ціна: 15 200 ₴

