
Акумулятор Ultracell UCG150-12, 12 В 150 А·год, гелевий тяговий інвертора ДБЖ. АКБ GEL батарея 150Ah
- Немає в наявності
- Код: 001782
16 000 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Гелевий тяговий акумулятор для інвертора, ДБЖ, джерела безперебійного живлення. Джерело безперебійного живлення, котла, насоса. Гелевий тяговий герметичный АКБ GEL гель 150 Аh.
Батарея для безперебійника, безперебійника, інверторів 220V, перетворювача, інвертора, перетворювача 220 В, UPS, УПСа, сонячних панелей, станцій. Аварійний акумулятор.
Батарея акумуляторна Ultracell UCG150-12, 12 В, 150 А·год
Новий. Виробник — Англія
Найкращий гелевий акумулятор на ринку! Вага 43,5 кг.
Гарантия (мес) 12
Ціна: 13.150 грн
Напруга акумулятора, В 12 вольтів
Обслуговування Необслуговуваний
Тип клем F10
Місткість (Ah) 150 Амперів
Тип АКБ HYBRID GEL
Стандарт корпусу Стаціонарна батарея
Гарантия (мес) 12
Розмір, мм 485 x 170 x 240
Використовується як резервне живлення: електромотора, мотора човна, дому, дачі, квартири, офісу, складу, СТО, освітлення, роутера, комутатора, дитячої машини, мотоцикла, квадроцикла, сигналізації, відеоспостереження. Аварійний аккумулятор електромотора, човна, дому, квартири, освітлення, дитячої машини, мотоциклу, квадроциклу, сигналізації, відеонагляду.
<br>
Компанія Ultracell була заснована 1999 року в Ліверпулі (Великобританія) і є одним із лідерів із виробництва VRLA олив'яно-кислотних акумуляторних батарей (герметизовані акумуляторні батареї з клапанним регулюванням). Ultracell займає чимале місце не тільки на ринку VRLA у Великобританії, але також експортує свою продукцію в понад 60 країн світу, включно з такими географічними регіонами та континентами: Європа, Південна Америка, Північна Америка, Африка та Середня Азія.
Компанія Ultracell виробляє так звані олив'яно-кислотні VRLA (valve-regulated lead-acid, з запобіжними клапанами) акумулятори стаціонарного типу двох різновидів: батареї GEL (gel electrolyte) і AGM (Absorptive Glass Mat).
Батарея акумуляторна Ultracell UCG150-12 виготовлена за найсучаснішою технологією «Hybrid GEL». Суть цієї технології полягав у використанні колоїдного полісилікагелю (інф.SiO2) у поєднанні з технологією AGM. Гель забезпечує абсорбування електроліту, тоді як спеціальний AGM сепаратор забезпечує збереження контакту гелю з пластинами для ефективного перенесення іонів упродовж тривалого часу. Застосування технології «Hybrid GEL», в акумуляторах серії UCG, дало змогу збільшити їхню надійність і термін експлуатації, особливо в циклічному режимі використання, а також стійкість до підвищених температур, порівнюючи з класичною технологією чистого гелю. Акумулятори, виготовлені за цією технологією, мають спочатку більшу енергоємність за рівної ваги, порівнюючи з іншими традиційними технологіями та демонструють найкращу продуктивність навіть за глибоких розряджень.
Зонами застосування акумуляторних батарей Ultracell UCG150-12 HYBRID GEL є:
системи енергоощадження, побутове споживання електроенергії,
телекомунікації,
системи штучного охолодження,
фотоелектричне обладнання,
сонячні та вітрові елементи,
запуски стаціонарних двигунів,
інвалідні коляски, електромобілі, поломічні машини,
водяні насоси, катера та човни,
транспорт на електротягу,
системи катодного захисту навігаційних систем тощо.
Два важливі правила догляду за акумуляторами AGM, GEL, MG:
- Не треба часто розряджати АКБ більш ніж на 30% його ємності (врахуйте це під час розрахунку ємності батареї)
- Після розряджання акумулятор необхідно повністю зарядити струмом 1/10 від ємності впродовж 10 годин
- У розрядженому висоті акумулятор не бажано тримати понад 24 години.
ВАЖНО! Якщо використовується група з декількох акумуляторів, з'єднаних паралельно або послідовно, то:
- всі акумулятори мають мати однакову ємність,
- бути одного типу AGM, GEL або MG,
- мати однакову напругу, однакову кількість циклів заряджання/розряджання,
- бути з однієї партії однієї торгової марки.
Порушення цих вимог тягне за собою передчасний вихід із ладу однієї або декількох АКБ і не є гарантійним досвідом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ultracell |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 150 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напрацювання | 1200 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 30 А |
| Тип акумулятора | GEL |
| Тип струмовивіду | Бічні/верхні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43.5 кг |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 485 мм |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 16 000 ₴

