
Замок електромеханічний GV LEMch-107B (накладной)
- Немає в наявності
- Код: 13309
1 288 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електромеханічний замок, накладної (Fighter)
Робоча напруга: DC12V ± 10%
Струм: 1.5-3А
Двоциліндровий
Довжина латунного засув: 13мм
Розблокування (відкриття) -1 сек
3 ключа в комплекті
Оздоблення: Нікельована
Вага: кг
Габарити:
Установка на двері металеві, пластикові, дерев"яні, скляні та металопластикові.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Загальні | |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.21 кг |
| Індикація | Немає |
| Тип | замки електромеханічні |
| Тип дверей | дерев'яні, скляні, металеві, протипожежні |
| Тип покриття | нікель |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 1 288 ₴



