
Бездротова централь Orion NOVA X (white)
- В наявності
- Код: 01-00003
5 604 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротова централь охоронної системи Orion NOVA X від українського виробника TIRAS Technologies+павербанк 10000 мАг в подарунок. Має три канали зв'язку: 2G (2 SIM) та Wi-Fi; підключення до 64 бездротових пристроїв; 32 користувачі, 16 груп охорони; SMA-роз'єм для виносної GSM-антени; живлення 220 В, резервний акумулятор Li-Ion 2600 мА·год з автономною роботою до 24 годин, можливість підключити павербанк через USB Type-C (в подарунок до комплекту йде паверпанк на 10000 мАг); колір білий. Гарантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 400 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | RGB індикатор-логотип |
| Брелоків | до 32 |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Габаритні розміри | 170х170х34 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон робочих температур | від -10°C до +40°C |
| Діапазон частот радіосигналу (зв'язок з датчиками) | 868,0-868,6 МГц |
| Живлення | 220В,Літій-іонна АКБ 2600 мA·год |
| Захист корпусу | Тампер на відчинення та відрив |
| Канали зв'язку | Wi-Fi (2400-2483.5 МГц), 2 SIM-карти 2G (GSM) |
| Клавіатур | до 4 |
| Кількість груп | 16 |
| Кількість користувачів | 32 |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність радіосигналу | не більше 25 мВт |
| Пристроїв в системі | до 64 |
| Протоколи зв'язкуз ПЦС | SurGard (Contact ID), NOVA (ПЦС MISTO Security Platform/MOCТ) |
| Режим роботи | Автономний або пультовий |
| Роз'єми | SMA-роз'єм для виносної GSM антени, USB Tуpe-C для додаткового резервного живлення |
| Сирен | до 4 |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Тип пристрою | Бездротова охоронна централь |
| Час роботи від акумулятора | 24 години |
| Шифрування | AES |
- Ціна: 5 604 ₴





