
Бездротовий датчик відчинення X-Shift (white)
- В наявності
- Код: 01-00014
1 068 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротовий датчик відчинення для роботи у складі охоронних систем Orion NOVA від українського виробника TIRAS Technologies. Тип сенсора: сенсор магнітного поля (Хола); максимальна відстань між магнітом та сповіщувачем: на неметалевій поверхні – 15 мм, на металевій поверхні – 4 мм; живлення від літієвої батареї CR123A, термін роботи від елементів живлення до 5 років; колір білий. Грантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 32 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Світлова |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Габаритні розміри | 20х89х20 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон робочих температур | від -10°C до +40°C |
| Діапазон частот радіосигналу (зв'язок з датчиками) | 868,0-868,6 МГц |
| Живлення | літієва батарея CR123A |
| Захист корпусу | Тампер на відчинення та відрив |
| Максимальна відстань між магнітом та сповіщувачем | на неметалевій поверхні 15 мм,на металевій поверхні 4 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність радіосигналу | не більше 25 мВт |
| Робота від елемента живлення | до 5 років |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісність | Дротові централі Orion NOVA з модулем M-X, Orion NOVA X |
| Тип пристрою | Бездроовий датчик відчинення |
| Тип сенсора | сенсор Хола |
| Шифрування | AES |
- Ціна: 1 068 ₴




