
Дротова централь Orion NOVA L
- В наявності
- Код: 02-00004
10 488 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дротова централь охоронної системи Orion NOVA від українського виробника TIRAS Technologies. Флагман дротових охоронних систем для охорони великих комерційних об'єктів на 16 зон з можливістю розширення до 250 (дротові + до 64 бездротових пристроїв, використовуючи модуль M-X). Має шість базових виходів, 128 груп, 128 користувачів, до 12-ти клавіатур, до 15-ти виносних пристроїв розширення, вихідний струм - 850 мА; живиться від АКБ 7 або 9 А*год (не йде в комплекті); колір білий; гарантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Touch Memory|USB Type C|RS-485 2шт |
| АКБ в комлекті | Немає |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Вага | 1600 г кг |
| Вбудований блок живлення | 25 Вт |
| Вбудовані виходи | 2 релейних,2 силових,2 сигнальних |
| Вбудовані зони | 16 дротових |
| Габаритні розміри | 280х280х80 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон робочих температур | від -10°C до +40°C |
| Живлення | 220 В |
| Захист корпусу | Тампер на відчинення та відрив |
| Зон в системі | до 250 (дротові+бездротові) |
| Канали зв'язку | Ethernet ( з M-NET+) , Wi-Fi (з M-WiFI), 2 SIM-карти 2G (GSM) |
| Клавіатури | до 12 по RS-485 |
| Кількість груп | 128 |
| Кількість користувачів | 128 |
| Максимальний сумарний вихідний струм | 850 мА |
| Максимум виходів | 128 |
| Матеріал | Пластик |
| Протоколи зв'язкуз ПЦС | SurGard (Contact ID), NOVA (ПЦС MISTO Security Platform/MOCТ) |
| Підтримка пристроїв | Безротові датчики з встановленим модулем M-X |
| Режим роботи | Автономний або пультовий |
| Резервне живлення | АКБ на 7 або 9 А*год |
| Розширення | до 15 модулів по RS-485 |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сценарії | 64 |
| Тип пристрою | Дротова охоронна централь |
- Ціна: 10 488 ₴




