
Виносний модуль розширення зон M-Z box
- В наявності
- Код: 02-00031
2 472 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виносний модуль для розширення зон для роботи в охоронних системах Orion NOVA від українського виробника TIRAS Technologies. Використовується в дротових системах Orion NOVA, додає 8 зон сигналізації з можливістю винесення їх від централі на відстань до 1000 м. Має банківський рівень захисту GRADE 3; підключається через RS-485 з криптозахищеним обміном; зовнішнє живлення 12В; колір білий. Гарантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Індикатор-логотип |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Вага | 120 г кг |
| Вбудовані зони | 8 |
| Габаритні розміри | 90х70х30 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина лінії зв’язку | до 1000 м |
| Діапазон робочих температур | від -10°C до +40°C |
| Живлення | 12 В |
| Захист корпусу | Тампер на відчинення та відрив |
| Матеріал | Пластик |
| Споживання | 50 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісність | Orion NOVA М/L |
| Тип пристрою | Модуль розширення |
- Ціна: 2 472 ₴




