
Модуль розширення релейних виходів M-OUT8R
- В наявності
- Код: 02-00036
5 280 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модуль розширення релейних виходів для роботи в охоронних системах Orion NOVA від українського виробника TIRAS Technologies. Додає 8 релейних виходів з можливістю керування постійним та змінним струмом. Має банківський рівень захисту GRADE 3; підключається через RS-485 з криптозахищеним обміном з можливістю винесення від централі до 1000 м; зовнішнє живлення 12/24В; колір білий. Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 800 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Вбудовані виходи | 8 релейних 10А/230В (AC), 5А/30В (DC) |
| Габаритні розміри | 280х280х60 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина лінії зв’язку | до 1000 м |
| Діапазон робочих температур | від -10°C до +40°C |
| Живлення | 12/24 В |
| Захист корпусу | Тампер на відчинення та відрив |
| Матеріал | Пластик |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісність | Orion NOVA М/L |
| Тип пристрою | Модуль розширення виходів |
- Ціна: 5 280 ₴


