
HDCVI Dahua Fisheye відеокамера DH-HAC-EW2501P 1.4 мм 5 Mp ІР67
- Немає в наявності
- Код: 99-00000248
5 160 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Кольорова вулична Fisheye HDCVI відеокамера DH-HAC-EW2501P для системи відеоспостереження високої роздільної здатності – (5Mp | 2592х1944) з вбудованим мікрофоном.
Бренд: Dahua
Що таке технологія HDCVI
HDCVI (High-Definition Composite Video Interface) – інтерфейс передачі через коаксіальний кабель цифрового відео/аудіо сигналу в форматах високої чіткості – 720p (1280x720) на дистанції до 1200м і Full HD (1920х1080) на дистанції до 800м.
Призначення
Дана відеокамера призначена для організації ефективного охоронного відеоспостереження на базі технології HDCVI за будь-яких погодних умов, як зовні приміщення, так і всередині. Камера призначена для встановлення у великих громадських і промислових об'єктах, таких як, наприклад, аеропорти, вокзали, банківські установи, заводи, елеватори, фабрики, логістичні та складські комплекси. А також на дрібніших локаціях: офіси, приватні будинки, магазини, СТО, автомийки, паркінги тощо.
Сумісність
HDCVI відеокамера Dahua DH-HAC-EW2501P підтримує декілька сучасних форматів відео: HDCVI, CVBS. Ця особливість робить камеру сумісною з цифровими відеореєстраторами DVR і HDCVI відеореєстраторами.
Технічні характеристики відеокамери DH-HAC-EW2501P
Матриця
Відеокамера оснащена кольоровою матрицею 1/2.8" CMOS з роздільною здатністю 5 Mpx (2592х1944).
Чутливість матриці складає 0.005Lux@F2.0 – вдень, 0Lux (з ІЧ) – вночі.
Об'єктив
Фіксований об'єктив HDCVI відеокамери з фокусною відстанню 1.4мм і кутом огляду 180°.
Інфрачервоне підсвічування камери
Вбудоване ІЧ-підсвічування дозволить освітити 10-метрову зону перед камерою навіть у повній темряві. Перехід відеокамери в нічний режим відбувається автоматично: при спрацюванні вбудованого датчика освітленості в темний час доби, вмикається світлодіодне ІЧ-підсвічування і камера переходить в чорно-білий режим, тим самим забезпечуючи передачу чіткої картинки такої ж деталізації, як і в денний час доби.
Корпус
Корпус камери Dahua DH-HAC-EW2501P виконаний з алюмінію і пластику.
Білий колір робить встановлення цієї камери практично непомітним і підійде під будь-який екстер'єр.
Встановлення HDCVI відеокамери
Монтаж HDCVI камери нагляду дуже простий і виконується таким саме чином, що й встановлення аналогової відеокамери:
- проведіть до місця майбутнього встановлення HDCVI камери коаксіальний кабель і живлення;
- закріпіть кронштейн камери за допомогою саморізів з комплекту постачання;
- підключіть кабель відеосигналу з роз'ємами BNC до реєструючого пристрою і камери;
- направте об'єктив на зону, що охороняється.
Підсумки
Вулична Fisheye HDCVI камера Dahua DH-HAC-EW2501P відмінно підійде для побудови ефективної і повноцінної системи охоронного відеоспостереження Full HD якості. Високі технічні характеристики камери, в тому числі і надшвидкісний відеопроцесор, забезпечать відмінну якість переданого зображення, як вдень, так і в нічний час доби.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HDCVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Ні |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Компонентний відеовихід | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 240 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 180 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 180 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 1.4 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 1.4 мм |
| Оптичне збільшення | 1.4 х |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 1.4 мм |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2592x1944 |
| Чутливість | 0.005 люкс |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 100 и більше |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | внутрішні |
| Матеріал корпусу | пластик/метал |
| Підтримка аудіо | вбудований мікрофон |
| Роздільна здатність | 5 МП |
| Розмір матриці, дюйм | 1/2.8 |
| Технології | Starlight |
| Тип | HD-CVI |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Чутливість, лк | 0.001 - 0.009 |
- Ціна: 5 160 ₴



