
Turbo HD Hikvision відеокамера DS-2CE16D3T-IT3F 2.8 мм 2 Мп IP67
- Немає в наявності
- Код: 99-00001021
1 849 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Вулична TurboHD камера DS-2CE16D3T-IT3F призначена для системи відеоспостереження з роздільною здатністю 2МП і може працювати в режимах TVI, AHD, CVI, CVBS. Ця камера сумісна з відеореєстраторами Hikvision, підключаючись до них через коаксіальний кабель.
Основні характеристики
Циліндричний корпус камери виготовлений з металу та пластику і має ступінь захисту IP67, що захищає її від потрапляння пилу і вологи, а також від різких перепадів температур (від -40°C до +60°C).
Пристрій обладнаний фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 2.8 мм, який забезпечує кут огляду в 106°. Відеозйомка проводиться за допомогою кольорової матриці 2.0 мегапікселя progressive scan CMOS з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів і швидкістю запису 25 кадрів за секунду.
Вбудоване ІЧ-підсвічування висвітлює на відстані до 50 метрів, навіть за повної відсутності світла. Перехід на нічний режим здійснюється автоматично в разі зменшення освітленості, вмикається світлодіодне ІЧ-підсвічування, і камера перемикається в чорно-білий режим.
Додатково камера підтримує функції BLC (компенсація заднього засвічення) і HLC (компенсація переднього засвічення), які допомагають поліпшити якість зображення за яскравого освітлення або засвічення. Функція 3D DNR (цифрове шумозаглушення) мінімізує шуми, роблячи зображення чистішим і чіткішим.
Комплектація:
- Камера
- Набір кріпильних елементів
- Монтажний трафарет
- Інструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 50 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Чутливість | 0.005 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 411 г |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по горизонталі | 106 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Оптичне збільшення | 2.8 х |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 100 и більше |
| Дальність підсвічування, м | 50 |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримка аудіо | немає |
| Роздільна здатність | 2 МП |
| Тип | HD-TVI |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Чутливість, лк | 0.001 - 0.009 |
- Ціна: 1 849 ₴



