
IP-камера відеоспостереження Hikvision DS-2CE19U8T-AIT3Z (2.8-12
- Немає в наявності
- Код: 99-00000429
10 815 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
8 Мп Turbo HD відеокамера Hikvision DS-2CE19U8T-AIT3Z побудована на High-performance CMOS матриці і оснащена моторизованим варіофокальним об'єктивом з фокусною відстанню 2.7 - 12 мм, що забезпечує кути огляду 145,1.Мінімальна освітленість складає всього 0.003 Люкс Камера оснащена SMART ІЧ підсвічуванням за технологією EXIR дальністю до 60 метрів. Для покращення зображення в складних умовах зйомки використовуються функції 3D DNR, WDR 120 дБ, HLC. Камера здатна записувати високоякісне відео з максимальною роздільною здатністю 3840х2160. Пристрій має подвійний відео вихід: TVI/CVBS. Харчування можливе як про 12В DC, так і від 24В AC.
СПИСОК ХАРАКТЕРИСТИК
- Ultra-low light
- Роздільна здатність 3840 х 2160
- Моторизований об'єктив: f=2.8-12 мм
- Режим день/ніч (ICR)
- OSD меню, DNR, Smart ІЧ
- Подвійний відео вихід: TVI/CVBS
- ІЧ підсвічування - 80 метрів
- IP67 DC 12В/AC 24В
| Матриця | 8.29 Мп progressive scan CMOS |
|---|---|
| Макс. Дозвіл | 3840 х 2160 |
| мін. чутливість | Колір: 0.003Лк @ F1.2; 0 Люкс (ІК вкл.) |
| Швидкість затвора | 1/12,5 – 1/10000с |
| Повільна витримка затвора | Макс. 16 разів |
| Синхронізація | Внутрішня |
| Режим день/ніч | ІЧ фільтр (ICR) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | до 80 м |
| Тип об'єктиву | Моторизований |
| Фокусна відстань | 2,8-12 мм |
| Кріплення об'єктиву | Ф14 |
| Кути огляду | 108.1 ° - 45.6 ° |
| Частота кадрів (головний потік) | 8 Mп@12.5к/с, 5 Mп@20к/с, 4 Mп@25к/с, 1080p@25к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримується |
| Придушення шуму (DNR) | 3D DNR |
| Баланс білого | Авто / вручну / природний |
| BLC | Підтримується |
| WDR | 120 дБ |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість |
| Основні функції обробки | Приватні маски (4 зони) |
| Відео інтерфейси | 1 TVI вихід, 1 CVBS вихід (75Ом/BNC) |
| живлення | DC 12В ±25%, AC 24 В ±25% |
| споживана потужність | 14,5 Вт |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Вологість | <90% |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | 92 х 89 х 269,6 мм |
| Вага | Вага: 0,955 кг |
| Матеріал | Метал |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 80 м |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 8 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.5" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Ні |
| Аудиовихід | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 8 Мп |
| Чутливість | 0.003 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 955 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 45.6 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 108.1 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 12 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Дальність підсвічування, м | 80 |
| Клас захисту | IP67 |
| Роздільна здатність | 8 МП |
| Тип | HD-TVI |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Чутливість, лк | 0.001 - 0.009 |
- Ціна: 10 815 ₴



