
HDCVI Dahua відеокамера DH-HAC-T1A11P 2.8 мм 1 Мп
- Немає в наявності
- Код: 99-00001240
731 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Кольорова внутрішня HDCVI відеокамера HAC-T1A11P для системи відеоспостереження високої роздільної здатності – HD (720p | 1280х720).
Бренд: Dahua
Що таке технологія HDCVI
HDCVI (High-Definition Composite Video Interface) - інтерфейс передачі по коаксіальному кабелю цифрового відео/аудіо сигналу у форматах високої чіткості - 720p (1280x720) на дистанції до 1200 метрів та Full HD (1920x1080) на дистанції до 800 метрів.
Призначення
Дана відеокамера призначена для організації ефективного охоронного відеоспостереження на базі технології HDCVI всередині приміщення. Камера призначена для встановлення у великих громадських та промислових об'єктах, таких як, наприклад, аеропорти, вокзали, банківські установи, заводи, елеватори, фабрики, логістичні та складські комплекси. А також на дрібніших локаціях: офіси, приватні будинки, магазини, СТО, автомийки, паркінги тощо.
Сумісність
HDCVI відеокамера Dahua HAC-T1A11P підтримує кілька сучасних форматів відео: HDCVI, CVBS, AHD, TVI. Чотири формати можуть перемикатися через екранне меню або за допомогою контролера UTC. Ця особливість робить камеру сумісною з цифровими відеореєстраторами DVR, HDCVI відеореєстраторами та HD-TVI відеореєстраторами.
Технічні характеристики відеокамери HAC-T1A11P
Матриця
Відеокамера оснащена кольоровою матрицею 1/2.7" Progressive Scan CMOS з роздільною здатністю 1 Mpx (1280х720 | HD).
Чутливість матриці складає 0.04Lux @F2.4 - вдень, 0Lux (з ІЧ) - вночі.
Процесор
Обробка захопленого відеозображення HDCVI камерою HAC-T1A11P виконується надшвидкісним відеопроцесором нового покоління.
Об'єктив
Фіксований об'єктив HDCVI відеокамери з фокусною відстанню 2.8мм та кутом огляду 93°.
Інфрачервоне підсвічування камери
Вбудоване ІЧ-підсвічування дозволить висвітлити 20-метрову зону перед камерою навіть у повній темряві. Перехід відеокамери в нічний режим відбувається автоматично: при спрацюванні вбудованого датчика освітленості в темний час доби, включається світлодіодне ІЧ-підсвічування і камера переходить у чорно-білий режим, тим самим забезпечуючи передачу чіткої картинки такої ж деталізації, як і в денний час.
Корпус
Купольний корпус камери Dahua HAC-T1A11P виконаний із пластику. Білий колір робить установку цієї камери практично непомітною і підійде під будь-який екстер'єр.
Установка HDCVI відеокамери
Монтаж HDCVI камери спостереження гранично простий і виконується аналогічним чином, як і встановлення аналогової відеокамери:
- проведіть до місця майбутньої установки HDCVI камери коаксіальний кабель та живлення;
- закріпіть кронштейн камери за допомогою шурупів з комплекту постачання;
- під'єднайте кабель відеосигналу з роз'ємами BNC до відеореєстратора та камери;
- направте об'єктив на зону, що охороняється.
Підсумки
Внутрішня HDCVI камера Dahua HAC-T1A11P відмінно підійде для побудови ефективної та повноцінної системи охоронного відеоспостереження HD якості. Високі технічні характеристики камери, в тому числі і надшвидкісний відеопроцесор, забезпечать відмінну якість зображення, що передається, як вдень, так і в нічний час.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HDCVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 2D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Ні |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 1 Мп |
| Чутливість | 0.04 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 280 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Напруга | 12 В |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 48 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 93 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Оптичне збільшення | 2.8 х |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 81-99 |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | внутрішні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | 12В DС |
| Підтримка аудіо | немає |
| Роздільна здатність | 1 МП |
| Розмір матриці, дюйм | 1/2.7 |
| Тип | HD-CVI |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Чутливість, лк | 0.01 - 0.09 |
- Ціна: 731 ₴



