
HDCVI купольна відеокамера Dahua 4K з ІЧ DH-HAC-HDW1801MP 2.8 мм 8 Мп IP67
- Немає в наявності
- Код: 99-00001630
2 537 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Dahua DH-HAC-HDW1801MP спеціально розроблена для використання на відкритих територіях. Її корпус виконаний з міцного металу і відповідає стандарту захисту IP67, що означає високу стійкість до пилу і вологи.
Камера оснащена фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 2.8 мм, що забезпечує кут огляду в 105 градусів. Завдяки вбудованій матриці 1/2.7» CMOS з роздільною здатністю 4K Ultra HD (3840x2160 пікселів), пристрій передає зображення з високою чіткістю і деталізацією.
Для роботи в умовах низької освітленості камера оснащена інфрачервоним підсвічуванням, яке ефективно висвітлює простір на відстань до 30 метрів.
DH-HAC-HDW1801MP підтримує кілька технологій передачі відео: CVI, CVBS, AHD і TVI. Це робить її універсальною і сумісною з різними системами відеоспостереження. Додаткові функції включають 2D/3D цифрове шумозаглушення (DNR), компенсацію фонового засвічення (BLC), компенсацію високого засвічення (HLC) і широкий динамічний діапазон (WDR), що покращує якість зображення в складних умовах освітлення.
Комплектація:
- Камера
- Монтажні кріплення
- Інструкція
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
|---|---|
| Мін. чутливість | 0.03 лк/F2.0 (цвет), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3-1/100 000 с |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F2.0 |
| Кути огляду | Г: 105°; В: 56°; Д: 125° |
| Виявлення об'єкта (DORI - не аналітика) | 75 м |
| Спостереження за об'єктом (DORI - не аналітика) | 30 м |
| Розпізнавання об'єкту (DORI - не аналітика) | 15 м |
| Ідентифікація об'єкта (DORI - не аналітика) | 8 м |
| Роздільна здатність відео | 4K (3840×2160); 5M (2592×1944); 4M (2560×1440); 960H (960× 576/960×480 |
| Частота кадрів (головний потік) | 3840×2160 - 15к/с, 2592×1944 - 20к/с, 2560×1440 - 25к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 2D/3D |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Defog | підтримує |
| Цифрове збільшення | 4х |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (8 зон) |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | Ф93х80 мм |
| Вага | 300 г |
| Матеріал | метал |
| Кількість в ящику | 20 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 110 x 110 мм |
| Вага брутто | 0.38 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 8 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HDCVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Ні |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 8 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 3840х2160 |
| Чутливість | 0.03 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 300 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 56 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 105 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Світлосила об'єктива | 2 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 100 и більше |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Підтримка аудіо | немає |
| Роздільна здатність | 8 МП |
| Розмір матриці, дюйм | 1/2.7 |
| Серія камер Dahua | 1ххх (Cost Effective) |
| Тип | HD-CVI |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Чутливість, лк | 0.01 - 0.09 |
- Ціна: 2 537 ₴




