
Turbo HD купольна відеокамера з PIR датчиком та відлякуванням DS-2CE71H0T-PIRLPO 2.8 мм 5 Мп IP67
- Немає в наявності
- Код: 99-00001510
1 170 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Камера відеоспостереження DS-2CE71H0T-PIRLPO (2.8 мм) має технічні характеристики, що дають змогу здійснювати знімання з високою роздільною здатністю 5 мегапікселів, що гарантує точне передавання кольорів і високу деталізацію зображення. Крім того, камера оснащена PIR-датчиком і спеціальною візуальною сигналізацією, що забезпечують додаткову функціональність і безпеку.
Для досягнення високої якості зображення камера має вбудовану матрицю CMOS, що дає змогу проводити зйомку з роздільною здатністю 2560х1944.. Швидкість запису даних становить 20 кадрів за секунду за роздільної здатності 5 мегапікселів і 25 кадрів за секунду за роздільної здатності 4 мегапікселі.
Фіксований об'єктив з фокусною відстанню 2,8 мм забезпечує широкий кут огляду в 86 градусів. Інтелектуальне інфрачервоне підсвічування дає змогу виявляти об'єкти на відстані до 20 метрів, що робить камеру ідеальним рішенням для роботи в умовах низької освітленості та нічного відеоспостереження.
Наявність PIR-датчика гарантує точне виявлення руху, що підвищує ефективність роботи камери. Тривожний інтерфейс додає додатковий рівень безпеки, даючи змогу оперативно реагувати на можливі загрози. Корпус камери виконано з міцного пластику, що відповідає стандарту IP67, який захищає від пилу і вологи.
Комплектація:
- Камера
- Монтажний комплект
- Монтажний шаблон
- Інструкція
| Матриця | 5МП CMOS |
|---|---|
| Мін. чутливість | 0.01 лк/ F1.2 (Колір), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/20 - 1/50 000 с |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Дальність PIR | Кут огляду: 110 °, дальність дії: 11 м |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Г: 85.5°; В: 63.8°; Д: 110.7° |
| Роздільна здатність відео | 5МП, 4МП, 1080р |
| Частота кадрів (головний потік) | 5MП 20к/с, 4M / 1080p 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Інтерфейси тривоги | 1 вих |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 3.5 Вт |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | Ф109х89 мм |
| Вага | 237 г |
| Матеріал | пластик |
| Кількість в ящику | 30 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 135 x 135 x 110 мм |
| Вага брутто | 0.382 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HD-TVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Ні |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2560×1944 |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 237 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 63.8 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 85.5 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Світлосила об'єктива | 1.2 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 81-99 |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Сигналізація |
| Підтримка аудіо | немає |
| Роздільна здатність | 5 МП |
| Тип | HD-TVI |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Чутливість, лк | 0.01 - 0.09 |
- Ціна: 1 170 ₴



