
Turbo HD купольна відеокамера Hikvision з мікрофоном DS-2CE76D0T-ITMFS 2.8 мм 2 Мп IP67
- Немає в наявності
- Код: 99-00001713
1 548 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Hikvision DS-2CE76D0T-ITMFS призначена для спостереження і захисту відкритих ділянок. Її корпус виготовлений з металу і має ступінь захисту IP67, що забезпечує надійний захист від пилу і вологи (RH95% Max) за екстремальних температур від -40°C до +60°C.
Оптика камери включає фіксований об'єктив із фокусною відстанню 2.8 мм і кутом огляду до 106.4°. Вона оснащена 2-мегапіксельною CMOS матрицею з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів і з частотою 30 кадрів на секунду.
Для нічної зйомки вбудоване ІЧ-підсвічування, що висвітлює до 30 метрів перед камерою. Автоматичний перехід у нічний режим відбувається за низького освітлення, переводячи камеру в чорно-білий режим для підтримки високої деталізації зображення.
Пристрій також оснащений вбудованим мікрофоном, який передає звук по коаксіальному кабелю.
Комплектація Hikvision DS-2CE76D0T-ITMFS
- Камера
- Монтажні кріплення
- Монтажний трафарет
- Інструкція
| Матриця | 2 Мп CMOS |
|---|---|
| Мін. чутливість | 0.01 лк/ F1.2 (колір), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30м |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Г: 106.4°; В: 57.9°; Д: 124.6° |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 3.7 Вт |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | 82x90x79 мм |
| Вага | 290 г |
| Матеріал | метал |
| Кількість в ящику | 40 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 13 x 405 x 191 мм |
| Вага брутто | 0.359 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HD-TVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 2D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Ні |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 290 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 57.9 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 106.4 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Світлосила об'єктива | 1.2 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 100 и більше |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Підтримка аудіо | вбудований мікрофон |
| Роздільна здатність | 2 МП |
| Тип | HD-TVI |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Чутливість, лк | 0.01 - 0.09 |
- Ціна: 1 548 ₴




