
Turbo HD купольна відеокамера Hikvision з мікрофоном DS-2CE76H0T-ITPFS 3.6 мм 5 Мп IP67
- Немає в наявності
- Код: 99-00001711
1 548 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Мініатюрна 5 мегапіксельна мультиформатна TurboHD відеокамера DS-2CE76H0T-ITPFS (3.6 мм)з інфрачервоним підсвічуванням серії H0T від виробника Hikvision - прекрасний вибір для організації відеоспостереження за приватним будинком, офісом або підприємством. З її допомогою можна контролювати периметр всередині приміщення, а підтримка всіх форматів TVI/AHD/CVI/CVBS робить її універсальним рішенням.

Камера виконана в форм-факторі Turret, матеріал корпусу пластик. Зовнішні інтерфейси представлені у вигляді косички з двома роз’ємами тип мама:живлення DC 12В, інтерфейс BNC для підключення коаксіального кабелю.

Говорячи про основні характеристики можна відзначити що камера оснащена сенсором з роздільною здатністю 5МП (2560х1944px) і чутливістю 0.01 люкс, фіксованим об’єктивом з фокусною відстанню 3.6 мм і кутом огляду по горизонталі 81 °, інфрачервоним підсвічуванням з дальністю до 20 метрів.

Особливості:
- - 5 Мп CMOS
- - здатність 2560 х 1944
- - Фіксований об’єктив 3.6 мм
- - 2D DNR, DWDR
- - Smart ІК, ІЧ підсвічування - 30 метрів
- - IP67
- - Відеовихід 4 в 1 (перемикається TVI/AHD/CVI/CVBS)
- - Аудіо через коаксіальний кабель, вбудований мікрофон
Комплектація:
- Камера DS-2CE76H0T-ITPFS (3.6 мм)
- Набір кріпильних елементів
- Інструкція
| Матриця | 5 MП CMOS |
|---|---|
| Мін. чутливість | 0.01 лк/ F1.2 (колір), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20м |
| Фокусна відстань | 3.6мм |
| Кути огляду | Г: 80.1°; В: 63.7°; Д: 105.9° |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1944 - 20к/с, 4МП / 2Мп - 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 3.7 Вт |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розміри | Ф 84х79 мм |
| Вага | 140 г |
| Матеріал | пластик |
| Кількість в ящику | 40 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 13 x 405 x 191 мм |
| Вага брутто | 0.21 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HD-TVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 2D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Ні |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2592x1944 |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 140 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 63.7 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 80.1 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 3.6 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 3.6 мм |
| Світлосила об'єктива | 1.2 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 51-80 |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | внутрішні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримка аудіо | вбудований мікрофон |
| Роздільна здатність | 5 МП |
| Тип | HD-TVI |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Чутливість, лк | 0.01 - 0.09 |
- Ціна: 1 548 ₴




