
Аналогова купольна Turbo HD відеокамера Hikvision DS-2CE76U0T-ITPF 3.6 мм 8 Мп
- Немає в наявності
- Код: 99-00001519
2 400 ₴
- +380 (50) 249-08-74
TurboHD камера Hikvision DS-2CE76U0T-ITPF призначена для надійного охоронного відеоспостереження за будь-яких погодних умов, як усередині, так і зовні будівель. Вона ідеально підходить для великих об'єктів, як-от аеропорти, вокзали, банки, заводи та склади, а також для менших місць, включно з офісами, приватними будинками, магазинами та автомийками.
Камера сумісна з відеореєстраторами цього ж виробника, через коаксіальний кабель. Корпус виконаний з міцного пластику, що робить камеру надійною і довговічною у використанні.
Фіксований об'єктив із фокусною відстанню 3.6 мм і широким кутом огляду по горизонталі до 79° дає змогу охоплювати великі площі з високою деталізацією. Вбудована кольорова матриця 8.29 MP CMOS надає роздільну здатність 3840x2160 пікселів, а швидкість захоплення - 12.5/15 кадрів на секунду.
ІЧ-підсвічування дає змогу освітлювати до 30 метрів перед об'єктом навіть у повній темряві. Перехід камери в нічний режим відбувається автоматично при недостатньому освітленні.
Функція DNR 2D дає змогу значно поліпшити якість відеозапису, зменшуючи рівень шумів на зображенні, BLC - автоматично компенсує яскраві задні світлові джерела, HLC акцентує деталі за умов сильної різниці між світлими й темними областями кадру, DWDR компенсує яскраві та темні зони одночасно, що робить зображення чіткішим і детальнішим, DWDR забезпечує високу якість зображення навіть у складних умовах освітлення, збалансовано передаючи як яскраві, так і темні зони кадру.
Комплектація
- Камера
- Монтажний комплект
- Монтажний трафарет
- Інструкція
| Матриця | 8 МП CMOS |
|---|---|
| Мін. чутливість | 0.01 лк/ F1.2 (Колір), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/12.5 - 1/50 000 с |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30м |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Кути огляду | Г: 79° |
| Частота кадрів (головний потік) | 3840 × 2160 - 12.5к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 2.2 Вт |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розміри | Ф85х79 мм |
| Вага | 150 г |
| Матеріал | пластик |
| Кількість в ящику | 40 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 13 x 405 x 191 мм |
| Вага брутто | 0.397 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 8 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HD-TVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 2D |
| DSS | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Ні |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 8 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 3840х2160 |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 150 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по горизонталі | 79 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 3.6 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 3.6 мм |
| Світлосила об'єктива | 1.2 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 51-80 |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | внутрішні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримка аудіо | немає |
| Роздільна здатність | 8 МП |
| Тип | HD-TVI |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Чутливість, лк | 0.01 - 0.09 |
- Ціна: 2 400 ₴



