
Turbo HD циліндрична відеокамера Hikvision DS-2CE16U0T-ITF 2.8 мм 8 Мп IP67
- Немає в наявності
- Код: 99-00001528
2 731 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Turbo-HD відеокамера Hikvision, призначена для відеоспостереження в режимі реального часу на будь-яких об'єктах. Камера дозволяє вести відеоспостереження в роздільній здатності 8,29 Мп (3840х2160) з частотою 25 кадрів/сек, з оптимальною перенесенням кольору і різкістю. Підтримує керування OSD меню з можливістю перемикання в режими CVI/CVBS/AHD/TVI.
Пристрій пристосований до роботи в умовах слабкого освітлення завдяки наявності режиму "день/ніч" та ІЧ-підсвічування, дальністю до 60 м. Оснащено фіксованим 8,29-мегапіксельним об'єктивом з постійною фокусною відстанню 3,6 мм.
Широкий динамічний діапазон DWDR допомагає покращити картинку за рахунок оптимізації засвічених та затемнених частин зображення. Камера призначена для зовнішнього монтажу, має міцний корпус і працює при температурі від -40°C до +60°C. Живиться від блока живлення DC 12В ± 25% із споживанням макс. 2,9 Вт.
| Матриця | 8МП CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 3840х2160 |
| Мін. чутливість | 0.01 лк/F1.2(Цвет), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000с |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / колір / Ч / Б |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 180 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Тип підсвічування | Smart ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кріплення об'єктива | М12 |
| Кути огляду | Г: 102.9° |
| Підтримка роздільної здатності | 8МП, 4МП, 2МП |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 8МП - 12.5к / с, 4МП / 2Мп - 25 к / с, AHD: 8МП - 15к / с CVI: 8МП - 12.5к / с, CVBS: PAL / NTSC |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 2D DNR |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, STD / HIGH-SAT |
| Відео інтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Живлення | DC 12В ± 25% |
| Потужність споживання | 2.9 Вт |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | 158х61х58 мм |
| Вага | 330 г |
| Матеріал | метал |
| Кількість в ящику | 1 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 100 x 180 мм |
| Вага брутто | 0.459 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 8 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HD-TVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 2D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Ні |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 8 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 3840х2160 |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 330 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по горизонталі | 102.9 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Світлосила об'єктива | 1.2 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 100 и більше |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Роздільна здатність | 8 МП |
| Тип | HD-TVI |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Чутливість, лк | 0.01 - 0.09 |
- Ціна: 2 731 ₴




