
Аналогова купольна Turbo HD відеокамера Hikvision DS-2CE72DFT-PIRXOF 3.6 мм 2 Мп IP67
- Немає в наявності
- Код: 99-00001656
2 133 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Камера відеоспостереження DS-2CE72DFT-PIRXOF (3.6 мм) - це модель формату Turbo HD, яка підтримує технологію ColorVu, тому зможе надати користувачеві неймовірно барвисте відео з високою деталізацією. Високій якості зйомки сприяє функція приватній маски, виявлення руху і вбудована LED підсвічування з дальністю 20 метрів з автоматичним перемиканням режимів.

В якості ядра системи використовується прогресивна матриця CMOS, яка має гарну світлочутливістю - 0,0005 Люкс. Даний сенсор дає можливість записувати відео з роздільною здатністю до 2 мегапікселів. Встановлено фіксований об’єктив з фокусом 3,6 мм, тому кут огляду вас гарантовано порадує. Також позитивно впливає широкий динамічний діапазон, регулювання посилення, дзеркальне відображення, баланс білого і багато інших функцій.

Особливості:
- 2.0 Мп CMOS матриця
- роздільна здатність 1920х1080
- PIR датчик, світлова сигналізація, звукова сигналізація
- Фокусна відстань 3.6 мм
- Вбудована сирена
- Видима освітленість - 20 метрів
- IP67
- Мультиформатність (TVI/AHD/CVI/CVBS)

Комплектація:
- Камера DS-2CE72DFT-PIRXOF (3.6 мм)
- Набір кріпильних елементів
- Інструкція
| Матриця | 2 МП CMOS |
|---|---|
| Мін. чутливість | 0.0005 лк/F1.0 (AGC Вкл), 0 лк з видимим світлом |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Тип підсвічування | видиме світло |
| Дальність підсвічування | 20м |
| Дальність PIR | Кут: 110 °, дальність: 11 м |
| Фокусна відстань | 3.6мм |
| Кути огляду | Г: 83°; В: 44,4°; Д: 98° |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 2D/3D |
| BLC | Підтримує |
| HLC | підтримує |
| WDR | 130 дБ |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони), детектор руху (4 зони) |
| Інтерфейси тривоги | 1 вих |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | Ф110х94 мм |
| Вага | 390 г |
| Матеріал | метал+пластик |
| Кількість в ящику | 30 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 110 x 140 мм |
| Вага брутто | 0.52 кг |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 20 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | ColorVu |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HD-TVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Ні |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Чутливість | 0.005 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 390 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 44.4 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 83 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 3.6 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 3.6 мм |
| Світлосила об'єктива | 1 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 81-99 |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | пластик/метал |
| Особливості | Вихід тривоги |
| Живлення | 12В DС |
| Підтримка аудіо | немає |
| Роздільна здатність | 2 МП |
| Тип | HD-TVI |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | Видиме світло |
| Чутливість, лк | менше 0.001 |
- Ціна: 2 133 ₴




