
Turbo HD циліндрична відеокамера Hikvision PIR DS-2CE12DFT-PIRXOF 3.6 мм 2 Мп IP67
- Немає в наявності
- Код: 99-00001655
2 340 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Камера Hikvision DS-2CE12DFT-PIRXOF (3.6 мм) призначена для встановлення як на вулиці, так і в приміщенні. Її стійкий корпус із металу та пластику і клас захисту IP67 гарантує, що камера стійка до пилу і вологи, а також здатна працювати в широкому діапазоні температур (-40°C ~ +60°C).
Об'єктив камери має фокусну відстань 3.6 мм і широкий кут огляду по горизонталі до 83°, охоплюючи велику площу спостереження.
LED-підсвічування з технологією ColorVu дає змогу висвітлювати область до 40 метрів перед камерою навіть в умовах недостатнього освітлення. Це забезпечує чітке кольорове зображення навіть у темний час доби.
Пристрій має вбудовану матрицю CMOS роздільною здатністю 2 Мп з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів. Швидкість захоплення відеозображення становить 25/30 кадрів на секунду.
DS-2CE12DFT-PIRXOF має функцію виявлення PIR (Passive Infrared), яка дає змогу реагувати на рух об'єктів у спостережуваній зоні. Коли датчик виявляє рух, активуються сигналізація червоним і синім ліхтариком.
Камера підтримує перемикання між стандартами TVI/AHD/CVI/CVBS, що робить її сумісною з різними системами відеоспостереження.
Технологія True WDR (Wide Dynamic Range) зі значенням до 130 дБ гарантує чітке зображення навіть при сильному контрастному освітленні. Завдяки цій технології камера здатна автоматично компенсувати яскраве освітлення і тіні на відеозаписі, зберігаючи деталі як у яскравих, так і в темних областях зображення. А технологія 3D DNR (Digital Noise Reduction) очищає та зменшує шуми на відеозображенні.
Комплектація
- Камера
- Монтажний комплект
- Монтажний трафарет
- Інструкція
| Матриця | 2МП CMOS |
|---|---|
| Мін. чутливість | Цвет: 0.0005 лк/F1.0 (цвет), 0 лк з LED |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 180 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Тип підсвічування | видиме світло |
| Дальність підсвічування | 40м |
| Дальність PIR | Кут огляду: 110 °, дальність дії: 11 м |
| Фокусна відстань | 3.6мм |
| Кути огляду | Г: 83°; В: 44°; Д: 98° |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 2D/3D |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 130 дБ |
| Інтерфейси тривоги | 1 вих |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 8.5 Вт |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | 77х83х213 мм |
| Вага | 452г |
| Матеріал | метал+пластик |
| Кількість в ящику | 22 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 23 x 488 x 508 мм |
| Вага брутто | 0.648 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 40 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 40 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HD-TVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Ні |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Чутливість | 0.005 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 452 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 44 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 83 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 3.6 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 3.6 мм |
| Світлосила об'єктива | 1 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 81-99 |
| Дальність підсвічування, м | 40 |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | пластик/метал |
| Особливості | Вихід тривоги |
| Підтримка аудіо | немає |
| Роздільна здатність | 2 МП |
| Технології | ColorVu |
| Тип | HD-TVI |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | Видиме світло |
| Чутливість, лк | менше 0.001 |
- Ціна: 2 340 ₴




