
Шафа телекомуникаційна IPCOM С-33U-06-06-ДП-ПГ-1-7035
- Немає в наявності
- Код: 99-00012665
17 103 ₴
- +380 (50) 249-08-74
СЕРВЕРНА ШАФА IPCOM С-33U-06-06-ДП-ПГ-1 підлогова серії С є готовим рішенням по розміщенню 19 "активного мережного обладнання в офісних будівлях, ЦОД і промислових приміщеннях. Практичний дизайн і висота 33U дозволяє вирішувати будь-які завдання по розміщенню обладнання граничної маси до 1000 кг. Ступінь захисту шафи - IP30. Усередині шафи знаходяться посилені стійки для зручного кріплення і регулювання по глибині різного мережевого обладнання. Для зручності розміщення все панелі шафи знімаються, що дозволяє виробляти монтаж з 4-х сторін. Для фіксації панелей необхідно придавити її в місці замку і повернути ключ. Вентиляція серверної шафи відбувається природним шляхом, через перфоровані отвори у верхній і нижній частині корпусу, а також через двері. Для розміщення обладнання для додаткового охолодження є можливість прикріпити блоки вентиляторів в верхню і нижню стінку. Для зняття статичного розряду всередині шафи конструкцією передбачені наявність клем заземлення на корпусі і дверях. Поставка телеком шафи здійснюється в розібраному вигляді.
| Висота, U | 33 |
| Артикул | Тцб-0009545 |
| Ширина, мм | 600 |
| Глибина, мм | 600 |
| Крок регулювання монтажних стійок, мм | 25 |
| Тип передніх дверей | Перфорація |
| Кут відкриття дверей | 180° |
| Кабельні вводи | по два в підставі і даху |
| Покриття | порошково-полімерне |
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Тип исполнения | Підлогове |
| Макс. стат. навантаження | 1000 кг |
| Виробник | IPCOM |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ipcom |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Максимально допустима статичне навантаження | 1000 кг |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип корпусу | Шафа телекомунікаційна |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Тип стійки | Серверна |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 600 мм |
| Робоча висота (U) | 33U |
| Ширина | 600 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Бонусі | Придбання за бонуси |
| Розмір | 33U |
- Ціна: 17 103 ₴



