
Купольна HDCVI відеокамера Dahua DH-HAC-HDW1801TP 2.8 мм 8 Мп IP67
- Немає в наявності
- Код: 99-00016835
3 268 ₴
- +380 (50) 249-08-74
HDCVI Dahua DH-HAC-HDW1801TP (2.8 мм) – це HDCVI відеокамера мультиформатна, яка підтримує кілька технологій передачі відео CVI/CVBS/AHD/TVI. Камера має роздільну здатність 8 Мп з матрицею CMOS, що робить чітке відео з роздільною здатністю Full HD. Фокус об'єктива фіксований 2.8 мм з кутом огляду горизонталлю 106 і по вертикалі 56, забезпечує широкий кут огляду. Інфрачервоне підсвічування камери може досягати до 60 метрів, забезпечуючи відеоспостереження навіть в умовах низького освітлення.
Широкий динамічний діапазон DWDR допомагає покращити картинку за рахунок оптимізації запалених та затемнених частин зображення. Камера має захист від вологи та пилу з рейтингом IP67, що робить його придатним для використання у різних кліматичних умовах.
| Матриця | 8 МП |
|---|---|
| Мін. чутливість | 0,01 люкс при F2,0 (Колір, 30 IRE); 0,001 люкс при F2,0 (ч/б, 30 IRE); 0 люкс (підсвічування включене) |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| WDR | 120 дБ |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0°–360°; Нахил: 0°–78°; Обертання: 0°–360° |
| Фокусна відстань | 2.8мм |
| Кути огляду | Г: 106°; В: 56°; Д: 125° |
| Апертура | F2.0 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Роздільна здатність відео | 4K (3840 x 2160); 5M (2880 x 1620); 4M (2560 x 1440); 1080p (1920 x 1080); 960H (960 x 576/960 x 480) |
| Частота кадрів (головний потік) | 4K - 15 к/с; 5M/4M/1080p - 25 к/с |
| Виявлення об'єкта | 88м |
| Спостереження за об'єктом | 35м |
| Розпізнавання об'єкту | 17м |
| Ідентифікація об'єкта | 8м |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 6.4 Вт |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | φ106 × 93.6 мм |
| Вага | 500 г |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 135 x 135 x 155 мм |
| Вага брутто | 0.66 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 60 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 8 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HDCVI |
| Форм-фактор | Купольний |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Ні |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Ні |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 8 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 3840х2160 |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 500 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 56 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 106 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Світлосила об'єктива | 2 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 100 и більше |
| Дальність підсвічування, м | 60 |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Підтримка аудіо | немає |
| Роздільна здатність | 8 МП |
| Тип | HD-CVI |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
- Ціна: 3 268 ₴




